Tatranská Lomnica

Najvýznamnejšie lyžiarske stredisko východnej časti Vysokých Tatier. Lyžiarske zjazdové trate sa nachádzajú na Skalnatom Plese so sedačkovou lanovkou s dĺžkou 1140 m, visutá lanovka dlhá 4100 m a kabínková lanovka s dĺžkou 3710 m.

Trate sú prevažne ľahké, čiastočne aj pre pokročilých lyžiarov a majú technické zasnežovanie. Ďalšie prevažne ľahké trate sú v Tatranskej Lesnej pri vleku s dĺžkou 250 m.

Ďalšie prevažne ľahké trate sú v Tatranskej Lesnej pri vleku s dĺžkou 250 m.
Lyžiarske bežecké trate dĺžky 1, 3,5 a 5 km sú v blízkych Tatranských Matliaroch. Stredisko poskytuje možnosti lyžiarskej turistiky, sánkovania, školu zjazdového bežeckého lyžovania a snowboardingu. Kompletné služby pre lyžiarov vrátane skiservisu.

Zoradiť podľa: dátumu | ceny
Hotel: SOREA TITRIS
Hotel,  Bez stravy , 1. máj 2018 - 3 dní
72,20 €
76,00 €
Vlastná
Popis ubytovania: Hotel leží v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice pri botanickej záhrade TANAP-u a Múzea TANAP.
Hotel: SOREA URÁN
Hotel,  Bez stravy , 1. máj 2018 - 3 dní
76,00 €
80,00 €
Vlastná
Popis ubytovania: Vyhľadávaný hotel sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice, neďaleko nástupnej stanice na lanovku, ktorá vedie až na Lomnický štít.
Apartmán: APARTMÁNY BEATRICE, JÚLIA
Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Popis ubytovania: Resort Beatrice sa nachádza v lokalite Tatranská Lomnica, v nadmorskej výške 900 m s výhodným spojením vlakom, autobusom, autom. V blízkosti sa nachádzajú vleky a kabínkové lanovky s dosahom na blízky Lomnický štít 2633 m n. m.
Apartmán: BEATRICE
Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Popis ubytovania: Apartmánový dom Beatrice sa nachádza v lokalite Tatranská Lomnica, v nadmorskej výške 900 m s výhodným spojením vlakom, autobusom, autom. V blízkosti sa nachádza kabínková lanovka na Lomnický štít 2633 m n. m.
Hotel: GRANDHOTEL PRAHA
Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Popis ubytovania: Grandhotel Praha je situovaný na úpätí Lomnického štítu, v srdci Vysokých Tatier, len pár minút pešej prechádzky od centra Tatranskej Lomnice.
Hotel: HOTEL SLOVAN
Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Popis ubytovania: Vyhľadávaný hotel po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v kľudnej časti Tatranskej Lomnice. Hotel je držiteľom certifikátu "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám".
Kontakt

Tel.: 0915 516 741
Mail: info@nettour.sk

Neváhajte nás kontaktovať.
Sme tu pre Vás!

Newsletter

Ak máte záujem o posielanie aktuálnych ponúk a last minute zájazdov, zaregistrujte sa.

Základné informácie

  • Krajina: Slovensko
  • Najvýznamnejšie lyžiarske stredisko východnej časti Vysokých Tatier. Lyžiarske zjazdové trate sa nachádzajú na Skalnatom Plese so sedačkovou lanovkou s dĺžkou 1140 m, visutá lanovka dlhá 4100 m a kabínková lanovka s dĺžkou 3710 m.
  • Stredisko poskytuje zjazdové trate s rôznym stupňom obtiažnosti, od ťažších až po ľahké. V lokalite Jamy je menší lyžiarsky areál s dvoma skokanskými mostíkmi s umelou hmotou a cvičný slalomový svah s vlekmi dlhými 780 a 400 m.
  • Trate sú prevažne ľahké, čiastočne aj pre pokročilých lyžiarov a majú technické zasnežovanie. Ďalšie prevažne ľahké trate sú v Tatranskej Lesnej pri vleku s dĺžkou 250 m.
  • Ďalšie prevažne ľahké trate sú v Tatranskej Lesnej pri vleku s dĺžkou 250 m. Lyžiarske bežecké trate dĺžky 1, 3,5 a 5 km sú v blízkych Tatranských Matliaroch. Stredisko poskytuje možnosti lyžiarskej turistiky, sánkovania, školu zjazdového bežeckého lyžovania a snowboardingu. Kompletné služby pre lyžiarov vrátane skiservisu.
  • Malá oblačnosťPočasie teraz:
    Malá oblačnosť, teplota: 14°C