Úvod

Piešťany sa právom radia medzi popredné protireumatické kúpele Európy. Pri liečbe sa využíva sírovodíková termálna voda a liečivé sírne bahno. Teplota piešťanských termálnych prameňov je okolo 68°C a vyviera z hĺbky asi 2000 metrov. Kúpeľný ostrov tvorí celý komplex kúpeľných hotelov, ktoré sú umiestnené v kúpeľnom parku. V KH Balnea Esplanade, Palace, Splendid a Grand sa procedúry poskytujú v Balneorehabilitačnom centre, ktoré je chodbou spojené s kúpeľnými hotelmi.

PONÚKANÉ POBYTY:

Chuť Piešťan – polpenzia, lekárska konzultácia, 3 – 11 procedúr za pobyt. Dĺžka pobytu 2 - 7 nocí.Pobyt na 2 noci 3 procedúry - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž. Pobyt na 3 noci 4 procedúry  - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia. Pobyt na 4 noci 6 procedúr 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 1x severská chôdza/skupinový telocvik.  Pobyt na 5 nocí 8 procedúr -  1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x severská chôdza/skupinový telocvik, 1x soľná jaskyňa. Pobyt  na 6 nocí 9 procedúr – 1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 2x severská chôdza/skupinový telocvik. Pobyt  na 7 nocí 11 procedúr – 1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 3x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 2x severská chôdza/skupinový telocvik.

Preventívny kúpeľný pobyt – ubytovanie s polpenziou, vstupná a výstupná lekárska konzultácia, konzultácia s fitnes trénerom, do 12 procedúr pri pobyte na 7 nocí a do 10 procedúr pri pobyte na 6 nocí, podľa odporúčania lekára. Pobyt na minimálne 6 nocí.

Komplexný kúpeľný pobyt - ubytovanie s plnou penziou,lekár a zdravotné vyšetrenia - (vstupné a výstupné) so zameraním na ochorenia pohybového aparátu a ich komplikácie , návšteva lekára – 1x za týždeň, diagnostika a laboratórne testy na základe predpisu lekára - pre kúpeľné pobyty s minimálnou dĺžkou 13 nocí, lekárska správa na konci pobytu, liečebné procedúry – individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára zahŕňajúci do 24 procedúr za týždeň (7 nocí.)

Komplexný kúpeľný pobyt LIGHT– ubytovanie s polpenziou, vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, diagnostika a laboratórne testy (pri pobytoch od 13 nocí), do 18 procedúr za týždeň podľa odporúčania lekára. Pobyt na minimálne 7 nocí.

Kúpeľný pobyt Osteoporóza - ubytovanie s plnou penziou – špeciálna diéta založená na jedlách s vysokým obsahom vápnika a iných prvkov, ktoré zlepšujú vstrebávanie vápnika do organizmu (zelenina, šaláty, ovocie, šťavy), lekár a zdravotné vyšetrenia - (vstupné a výstupné) so zameraním na príznaky osteoporózy, konzultácia s diétnou asistentkou a fyzioterapeutom (poradenstvo o prevencii a liečbe), návšteva lekára – 2x za týždeň ,diagnostika a laboratórne testy na základe predpisu lekára, lekárska správa na konci pobytu ,špeciálny osteporózny test - densitometry, liečebné procedúry – individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára zahŕňajúci do 24 procedúr za týždeň (7 nocí).

Rehabilitačný kúpeľný pobyt - ubytovanie s plnou penziou, lekár a zdravotné vyšetrenia (vstupné a výstupné) s rehabilitačnou diagnostikou, návšteva lekára –2x za týždeň , lekárska správa na konci pobytu , liečebné procedúry - individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára zahŕňajúci do 18 procedúr za týždeň (7 nocí). Pobyt na minimálne 13 nocí.


Kúpeľný pobyt Štíhla línia - ubytovanie s plnou penziou – špeciálna redukčná diéta (individuálna diéta s malým množstvom sacharidov, dostatočným prívodom bielkovín, minimálnym množstvom tukov, predovšetkým ľahké nízko energetické jedlá z hydiny, rýb s množstvom zeleniny, vlákniny, vitamínov, obohatená o výživové doplnky prírodného charakteru a pitnú kúru), lekár a zdravotné vyšetrenia - (vstupné a výstupné) so zameraním na príznaky obezity a na komplikácie obezity + lokalizácie tuku na tele + predpis individuálneho režimu stravovania + konzultácia s diétnou asistentkou ,konzultácia s fitnes trénerom,BMI a WHR kontrola, diagnostika a laboratórne testy , lekárska správa na konci pobytu , liečebné procedúry - individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára zahŕňajúci do 30 procedúr za týždeň (7 nocí. Pobyt na minimálne 13 nocí.Kúpeľný pobyt Antistress - Ubytovanie s polpenziou, vstupná a výstupná lekárska konzultácia , poradenstvo o zdravom životnom štýle – 1x za týždeň , konzultácie s diétnou asistentkou , konzultácie s fitnes trénerom , dotazník životného štýlu , BMI a WHR kontrola, diagnostika a laboratórne testy,  liečebné procedúry - individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára zahŕňajúci do 12 procedúr za týždeň (7 nocí) = 10 procedúr pre 6 nocí.

Poloha

Kúpeľný hotel Balnea Esplanade sa nachádza v centrálnej časti Kúpeľného ostrova.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Reštaurácie, kaviareň s terasou, nočný bar, Bridge Club, Wi-Fi v lobby bare a kaviarni zdarma, kongresová sála, rokovacie priestory, kozmetický salón, kaderníctvo, požičovňa bicyklov, golfový areál, tenisové dvorce a ihrisko na plážový volejbal neďaleko. Vodný a saunový svet, vnútorný aj vonkajší bazén s termálnou vodou s voľným vstupom, ktorý je v prevádzke počas celého roka. Parkovanie na nestrážených parkovacích miestach pri kúpeľnom hoteli zdarma alebo v hotelovej garáži za poplatok. Možnosť pobytu s domácim zvieraťom za poplatok 11 €/noc.

Ubytovanie

1- alebo 2-lôžkové izby kategórie Standard alebo kategórie Superior (za príplatok), kúpeľňa, WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, SAT TV, telefón, s pripojením na internet za poplatok, minibar, trezor, klimatizácia možná v niektorých izbách kategórie superior (v termíne 1.6.-31.8.2012 je príplatok za klimatizáciu povinný), balkóny na izbách. K dispozícií je aj niekoľko bezbariérových izieb. Apartmány: 2 miestnosti – oddelená spálňa a obývačka, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou (2 kúpeľne v apartmáne kategórie Superior), WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, balkón, SAT TV, telefón s pripojením na internet za poplatok, minibar, trezor.

Strava

Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výberom z menu. V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie a liečebné procedúry na 1 noc, voľný vstup do fitnes centra, na rehabilitačný chodník a do bazénov. Ceny v katalógu platia pri ubytovaní v izbe Standard a platia na obdobie 01.04.2012 - 06.04.2013.

Cena nezahŕňa

Povinné doplatky: Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).

Upozornenie

Pre všetky pobyty, okrem pobytu Chuť Piešťan, ceny uvedené v cenníku platia pre klientov zmluvných zdravotných poisťovní SR a ČR.
Kontakt

Tel.: 0915 516 741
Mail: info@nettour.sk

Neváhajte nás kontaktovať.
Sme tu pre Vás!

Informácie o zájazde
Newsletter

Ak máte záujem o posielanie aktuálnych ponúk a last minute zájazdov, zaregistrujte sa.

Základné informácie

 • Krajina: Slovensko
 • Oficiálny názov krajiny: Slovenská republika
 • Hlavné mesto: Bratislava
 • Počet obyvateľov: 5429760
 • Úradný jazyk: slovenčina
 • Mena: EURO (EUR)
 • Časový rozdiel (oproti Slovensku):  0 hod.
 • Aktuálny čas: 3:05
 • Malá oblačnosťPočasie teraz:
  Malá oblačnosť, teplota: 14°C