Skupinové

Ak hľadáte zájazd pre väčší počet klientov, nemôžete čakať na last minute. Vieme Vám ponúknuť zaujímavé zľavy už v predpredaji. Výhoda je garancia voľných kapacít, možnosti výberu z viacerých destinácií a tiež cenové výhody.

Loading...
+
+-
Zoradiť podľa: dátumu | ceny
Hotel: Mikulov - Valtice - Lednice
Hotel,  Raňajky , 8. september 2018 - 2 dní
89,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Odchod z Bratislavy o 07.00 hod. Po príchode do VALTÍC prehliadka zámku, priľahlého parku, radnice a kostola Nanebovzatia Panny Márie. Možnosť navštíviť niektorú z miestnych vinoték alebo „vinné sklepy“, kde vám radi porozprávajú o technike ...
Apart/Hotel: WIELICZKA-KRAKOW-OSWIECIM
Apart/Hotel,  Raňajky , 21. september 2018 - 3 dní
119,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Odchod z Bratislavy o 6.00 hod. Ďalší možný nástup účastníkov je v Trnave, Piešťanoch, Trenčíne a Žiline. Príchod do oblasti Krakowa popoludní. Prehliadka najväčšej soľnej bane v Európe - WIELICZKY, kde sa soľ ťažila už od 12. storočia.
Hotel: BAVORSKO - ZÁMKY ĽUDOVÍTA II
Hotel,  Raňajky , 14. september 2018 - 3 dní
175,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Odchod z Bratislavy ráno o 6.00 hod. diaľnicou popri Viedni a Salzburgu do Nemecka. Na ostrove Herreninsel, ktorý sa nachádza na Chiemskom jazere, dal postaviť v rokoch 1878 - 1885 bavorský kráľ Ľudovít II. honosný zámok HERRENSCHIEMSEE.
Apart/Hotel: KLASICKÝ PARÍŽ
Apart/Hotel,  Raňajky , 29. november 2018 - 5 dní
179,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: návšteva zámku VERSAILLES a jeho záhrad. Popoludní návrat do Paríža. Autokarová prehliadka Champ - Elysées, Árc de Triomphe, Opera, moderná štvrť La Defense spojená s možnosťami nákupov v obchodnom centre.
Apart/Hotel: Benátky - historická regata
Apart/Hotel,  Raňajky , 30. august 2018 - 5 dní
189,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Prehliadka VERONY, mesta bohatého na umelecké pamiatky, mesta Rómea a Júlie. Pokračovanie do PADOVY, mesta, ktorému ulice starých štvrtí, starobylé mosty a byzantské chrámové kupoly dodávajú zvláštny stredoveký ráz.
Hotel: POTULKY BAVORSKOM
Hotel,  Raňajky , 26. august 2018 - 4 dní
199,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Odchod z Bratislavy o 6.00 hod cez Rakúsko, Nemecko. Príchod do Berchtesgadenu – Kehlsteinu, kde sa miestnym autobusom a výťahom presunieme na vrchol známeho Hitlerovho ORLIEHO HNIEZDA – pevnosti Kehlsteinhaus. Prehliadka. Pokračovanie k jazeru KÖNIGSSEE v ...
Hotel: PARÍŽ A ZÁBAVNÉ PARKY
Hotel,  Raňajky , 17. august 2018 - 5 dní
209,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta - katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St.Michel, Centre Pompidou, kostol Sv.Eustacha, Forum les Halles, Place de Concorde.
Hotel: KLENOTY TOSKÁNSKA Florencia - Siena – Pisa
Hotel,  Raňajky , 19. september 2018 - 5 dní
229,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: V ranných hodinách príchod do FLORENCIE, starobylej metropoly Toskánska, mesta talianskej renesancie
Hotel: Paríž a zámky na Loire
Hotel,  Raňajky , 4. október 2018 - 6 dní
249,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Príchod do PARÍŽA v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta - Katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, kostol sv. ...
Hotel: Pútnické Lurdy
Hotel,  Polpenzia , 6. august 2018 - 7 dní
259,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: áno príchod do MONACA. Povinná deväťhodinová bezpečnostná prestávka. Prehliadka Monaca, kniežací palác, katedrála, kasíno, Oceánografické múzeum. Popoludní pokračovanie v ceste do Lúrd.
Kontakt

Tel.: 0915 516 741
Mail: info@nettour.sk

Neváhajte nás kontaktovať.
Sme tu pre Vás!

Newsletter

Ak máte záujem o posielanie aktuálnych ponúk a last minute zájazdov, zaregistrujte sa.


PoUtStŠtPiSoNe
: