Dobrodružstvo

Máte radi dobrodružstvo? Zažite ho s nami pri poznávaní ďalekých krajín, v horách, či na púšti. Pripravujeme pre Vás aj hodiny lietania , či paraglidingu na Slovensku. Tešíme sa na Vás.

Loading...
+
+-
Zoradiť podľa: dátumu | ceny
Hotel: Mikulov - Valtice - Lednice
Hotel,  Raňajky , 8. september 2018 - 2 dní
89,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Odchod z Bratislavy o 07.00 hod. Po príchode do VALTÍC prehliadka zámku, priľahlého parku, radnice a kostola Nanebovzatia Panny Márie. Možnosť navštíviť niektorú z miestnych vinoték alebo „vinné sklepy“, kde vám radi porozprávajú o technike ...
Hotel: PARÍŽ A ZÁBAVNÉ PARKY
Hotel,  Raňajky , 17. august 2018 - 5 dní
209,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta - katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St.Michel, Centre Pompidou, kostol Sv.Eustacha, Forum les Halles, Place de Concorde.
Hotel: NORMANDIA A BRETÓNSKO
Hotel,  Raňajky , 18. september 2018 - 6 dní
289,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: Návšteva Rouen – rodného mesta francúzskych klasikov Flauberta a Corneilla (prehliadka historického centra vrátane Múzea Jany z Arku). ...
Hotel: CAPRI - RÍM - BENÁTKY
Hotel,  Raňajky , 27. september 2018 - 6 dní
299,00 €
Autobusom
Popis ubytovania: POMPEJE, ktoré bolo zničené a zasypané jediným výbuchom sopky v roku 79. V prípade vhodného počasia výstup na horu VEZUV. Odchod do RÍMA. Ubytovanie.
Kontakt

Tel.: 0915 516 741
Mail: info@nettour.sk

Neváhajte nás kontaktovať.
Sme tu pre Vás!

Newsletter

Ak máte záujem o posielanie aktuálnych ponúk a last minute zájazdov, zaregistrujte sa.


PoUtStŠtPiSoNe
: