Navigácia: Cyprus > Larnaka
Larnaka

ríjemné mesto s autentickou atmosférou na južnom pobreží ostrova. Medzi najkrajšie časti patrí pobrežná promenáda Finikudes - pešia zóna s palmami medzi hotelmi a plážou. Vhodné je pre tých, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť aj čulým kultúrnym a spoločenským životom. Nachádza sa tu množstvo reštaurácií, kaviarničiek, obchodíkov so suvenírmi, taverien s rybími špecialitami a s všadeprítomným nádychom histórie.

Zoradiť podľa: dátumu | ceny
Hotel: Lordos Beach
Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Popis ubytovania: hotel leží v pokojnejšej turistickej zóne Dhekelia patriacej k Larnake. Od centra Larnaky je hotel vzdialený cca 10 km a od letiska v Larnake cca 15 km.
Hotel: LOUIS PRINCESS BEACH
Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Popis ubytovania: Hotel je situovaný priamo na zlatistej piesočnatej pláži Larnaca-Dhekelia iba 7 km od centra turistického strediska Larnaca s bohatým nočným životom,...
Hotel: PRINCESS BEACH
Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Popis ubytovania: Hotel je situovaný priamo na zlatistej piesočnatej pláži Larnaca-Dhekelia iba 7 km od centra turistického strediska Larnaca s bohatým nočným životom, nájdete tu množstvo barov, reštaurácií, diskoték ale i obchodíkov so suvenírmi.
Kontakt

Tel.: 0915 516 741
Mail: info@nettour.sk

Neváhajte nás kontaktovať.
Sme tu pre Vás!

Newsletter

Ak máte záujem o posielanie aktuálnych ponúk a last minute zájazdov, zaregistrujte sa.

Základné informácie

  • Krajina: Cyprus
  • príjemné mesto s autentickou atmosférou na južnom pobreží ostrova. Medzi najkrajšie časti patrí pobrežná promenáda Finikudes - pešia zóna s palmami medzi hotelmi a plážou.
  • Vhodné je pre tých, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť aj čulým kultúrnym a spoločenským životom.
  • Nachádza sa tu množstvo reštaurácií, kaviarničiek, obchodíkov so suvenírmi, taverien s rybími špecialitami a s všadeprítomným nádychom histórie.
  • JasnoPočasie teraz:
    Jasno, teplota: 23°C